Prodat Vila, Opatija, Primorsko-goranska, Chorvatsko, Oatija 14

Prodat - Cod. 20788

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 400 m²
  • Pocet pokoju: 6
  • Podlazí: 2

Vila byla postavena 2003g.Ima ca.400m2, 671m2 pozemek. Grilování a pec na chléb pro natkrivenu.Vinoteku.Apartman goste.Garažu 0,2-4 dvěma prostory parkoviště. Video dohled. Tropické parkety, mramor rosa Portogallo, žula jupurano Indie, kereamika, Villeroy & Boch, Valentino, versace.2 kamina.Villa je výborně zařízené Toni namjestaj.tepihi Harner a Versace jsou všechny originály, Herek, rizika, atd. .. GOhm lustry jsou Murano. Brachart.Centralno zlato baterie grijanjene Buderus olej, jacquzzi, sauna. Pohled je velmi mnohem hezčí na celý Kvarnerský do Lida a restaurace Bevande.Ispod na zelený pás a ne více budovy, protože to je jen v letošním roce dostal nový regionální plán a že je to pro příštích dvacet let vyřešit.
Villa je neznámý do Chorvatska v médiích jako nedávno byla v - nový časopis tv.Villu kompletně zařízený. Mám nabývací titul, budovy a kolaudaci. Já jsem vlastníkem 1/1 a žádný dluh.
Villa je nejdražší svijeckim namiještajem zařízený Toni Harner, Versace a další ..
Bazén: Ve výstavbě.
Cena je 1.900.000. € (k jednání) trvá vozidla něco exclusivnih v úvahu.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB