Prodat Jiné (Podnikání), Sutivan, Brac iceland, Chorvatsko, Obala kralja Tomislava 6.

Prodat - Cod. 17406

  • Typologie: Jiné (Podnikání)
  • Oblast: 360 m²
  • Pocet pokoju: 10+
  • Podlazí: 4

Brač je krásné městečko, který udržel svůj klid, tam je to starý kamenný dům ze 17. století, který je součástí starého Kastilo VITTURI. Díky své vynikající poloze na nábřeží Sutivans požívajících krásný výhled na moře, nábřeží a město Split, které je hlavním centrem Dalmácie.
Dům nabízí čtyři podlaží. Důvodem, který je v současné době v hospodě, která by mohla být provedena do zajímavé oblasti podnikání. První a druhé patro nabízí veškerý komfort pro dvě ložnice apartmá s jednou ložnicí, obývací pokoj / jídelna, pokoj spojený s kuchyní a koupelnou. Pomocí tohoto domu je podkrovní, který vám dává možnost vybudování dalších dvou apartmánů či jeden velký byt se střešní terasou s panoramatickým výhledem. Dvě nádvoří nabízí skvělou příležitost užít si krásné letní Sutivan. Jedním z nádvoří s výhledem na nábřeží, a je proto vhodný pro restaurace a další stravovací provozy startem (pronájem bytů apod.), zatímco na druhém nádvoří za domem s velkou staré studny. Dům má také parkovací stání a 60 m².
Vzhledem ke své výjimečné postavení všech zařízení v blízkosti několik obchodů pro každodenní potřeby, restaurací, kaváren a jedinečné pláže s tyrkysovým mořem.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB