Prodat Hotel, Crikvenica, Primorsko-goranska, Chorvatsko, Bana Jelačića 6

Prodat - Cod. 24458

  • Typologie: Hotel
  • Oblast: 7915 m²
  • Pocet pokoju: 130
  • Podlazí: 5

Hotel PARK 3 * se nachází v nejlepší místo riviéry Crikvenica. Město Crikvenica patří mezi nejvíce renomovaných evropských klimatických a přímořských letovisek. Vzhledem k mimořádně příznivé, a to i ideální geografické poloze v nejatraktivnější části Kvarnerského zálivu, a kousek od obou chorvatských a evropských největších městských center, Crikvenica je dnes jedním z nejvýhodnějších destinací Jadranu.
Hotel 'Park "byl postaven v roce 1920 na své první majitele Dr. Siedl Vídně jako respirační onemocnění sanatorium, a později se stal útočištěm přednostní hosty fond koupání a odpočinku.
Nemovitost se nachází v klidné, obklopené zelení a klidném místě, přibližně. 70 m od moře.
Budova hotelu patří hrubá plocha 11,695 m². M, s pozemky pozemku o rozloze 2,678 čtverečních. Metrů, a může ubytovat 287 hostů. Je v něm restaurace, denní bar, kongresové sály, Dětský koutek pokoje, wellness a lékařské centrum, venkovní espresso bar, parkoviště atd

Je zde možnost postavit rovnou střechu, protože systém urbanistické této hotelové zóny předpokládá standardizaci stavebních výšek, stejně jako rozšíření silnice u hotelu za 2,5 m, takže konečné šířky silničního provozu včetně vozovky, chodníku a parkovacích míst bude 9,5m. Tato silnice bude jednosměrný silnici, a plány schéma urbanistických pro výstavbu podzemního parkoviště, zatímco budoucí rekonstrukce hotelu "inteligentních" pokoje, bazén s mořskou vodou, větší parkoviště kapacity, stejně jako zlepšení již neexistující wellness, lékařský, stravování a dopravních zařízení.
První rekonstrukce a rozšíření "Park" hotel se konal v roce 1986. Nyní je hotel není v provozu, protože druhý rekonstrukce probíhá, který zahrnuje: nový nábytek, nové koupelny, nová kamenná podlaha dlažba, re-kování a opětovného zařízení stravovacích a dopravních zařízení.
Po rekonstrukci, Hotel Park bude mít 4 * a pojme 287 hostů.

Hotel Park je majetkem firmy AVRORA d.o.o. Crikvenica, Chorvatsko
Vlastník je v současné době hledá možnost, a to nejen na prodej, ale jako partnerství.
Nejsme prodejem objektu!
Zabýváme se prodejem investiční projekt!

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB